16 farmacii·Sănătatea ta, prețul potrivit

farmalib
Talonete sport, marime 40-45, For Elite, 1 pereche

For Elite

Talonete sport, marime 40-45, For Elite, 1 pereche

4.7
(140 aprecieri)
Catena Pas cu Pas
71,00 RON
Cumpără pe Catena Pas cu Pas
BrandFor EliteCategorieTalonete & branturi ortopediceCod produs8682304085918Magazine cu ofertă1

Despre produs

Talonete sport, marime 40-45, For Elite, 1 pereche - Datorita tehnologiei inovative gel activ si a designului 3D și structurii cu 3 densități diferite talonetul absoarbe eficient microșocurile, ajută la reducerea presiunii excesive in activitati sportive.

Citește mai mult

Toate ofertele

Oferte (1)

Mai mult de la For Elite

Recomandate din Talonete & branturi ortopedice

Vezi toate →

Intrebari Frecvente

Unde găsesc Talonete sport, marime 40-45, For Elite, 1 pereche la cel mai mic preț?
Cel mai mic preț este 71,00 RON la Catena Pas cu Pas. Comparăm 1 oferte de la farmaciile partenere.
Cine produce Talonete sport, marime 40-45, For Elite, 1 pereche?
Produsul este de la For Elite, unul dintre brandurile listate pe farmalib.
În ce categorie se încadrează acest produs?
Talonete sport, marime 40-45, For Elite, 1 pereche face parte din categoria Talonete & branturi ortopedice. Vezi alte produse asemănătoare pe pagina categoriei.